UAB PrintPlius LT

Nuo 2001 m. vystome savo veiklą keliomis kryptimis: kompiuterinės įrangos pardavimas bei aptarnavimas ir spausdinimo įrangos bei eksploatacinių medžiagų prekyba ir spausdintuvų priežiūra.

2019 m. startavo nauja UAB PrintPlius LT B2B internetinė platforma suteikianti Lietuvos verslui prieigą prie daugybės šalyje parduodamų IT prekių ir garantuojanti puikias kainas.

Pas mus rasite:

  • Didžiausią IT įrangos pasirinkimą;
  • Konkurencingą kainą;
  • Greitą pristatymą;

Pirkite neišeidami iš ofiso

E-commerce.jpg

Jūsų patogumui surinkome visus šalies tiekėjus į vieną vietą

Jums nebereikės ieškoti įrangos keliose vietose - viskas ko reikia jau yra čia. Mes padedame taupyti Jūsų laiką ir pinigus. Įsigykite reikiamas prekes keliais mygtukų paspaudimais ir jos pasieks Jus per dvi (ar mažiau) darbo dienas.

Kitos paslaugos

UAB PrintPlius LT valdo didžiausią Lietuvoje spausdinimo įrangos ir eksploatacinių medžiagų el. parduotuvę, kurioje rasite viską, ko reikia kokybiškam ir nebrangiam spausdinimui. Būdami vieni didžiausių spausdinimo įrangos importuotojų šalyje, galime pasiūlyti itin greitą pristatymą ir puikią kokybę.

Apsilankykite www.printplius.lt  

Taip pat siūlome įmonių IT ūkio priežiūros paslaugą. Apsaugokite savo kompiuterius, dirbkite efektyviai ir sutaupykite. IT specialistai pasirūpins, kad Jūsų kompiuterių tinklas ir jame esantys įrenginiai veiktų nepriekaištingai, pateiks rekomendacijas, bei pašalins gedimus ir kitus dirbti trukdančius trikdžius.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atstatyti slaptažodį