• Nauja

Kompiuteris OMEN by HP GT11-1013ny i7-11700/16GB/512GB NVMe/No ODD/RTX 3070 8GB/Black

Kodas: 4A418EA#B1R
Gamintojas: HEWLETT-PACKARD
Garantija: Nežinoma
Sandėlys Pristatymas Kaina Likutis
S1TB 2021-10-28
1 330,97 €
0
S9BA 2021-10-28
1 411,95 €
2

Windows 10

Atlikite puikius darbus užtikrintai naudodami pažįstamą „Windows“ pojūtį - tik geriau.

 

Iš naujo įsivaizduoja darbalaukio našumą

11-osios kartos „Intel® Core ™“ stalinių kompiuterių procesoriai pasižymi nauja novatoriška architektūra, kuri iš naujo supranta išmanųjį našumą (AI), įtraukiantį ekraną ir grafiką, patobulintą derinimą ir išplėtimą kartu su DDR4-3200 atminties greičiu, integruotu USB 3.2 Gen 2x2 (20G) ir iki 20 procesoriaus PCIe 4.0 juostų, kad vartotojai galėtų kontroliuoti jiems svarbiausią realaus pasaulio patirtį

 

„HyperX® DDR4“ atmintis

Turėdamas iki 16 GB greitos „HyperX® DDR4-3200“ RAM, viskas-nuo kelių užduočių iki žaidimų-padidina našumą

 

McAfee® LiveSafe ™

Į kainą įskaičiuota nemokama 12 mėnesių „McAfee® LiveSafe ™“ paslaugos prenumerata. „McAfee® LiveSafe ™“ paslauga praturtina jūsų skaitmeninį gyvenimą, apsaugodama jūsų duomenis, tapatybę ir visus jūsų įrenginius, kad galėtumėte pasitikėti ryšiu. Lengvai prijungtas Mėgaukitės sklandesne belaidžio ryšio su „Wi-Fi 6“ (2x2) ir „Bluetooth® 5.0“ kombinacija, visi ryšiai yra tvirti ir iki 3 kartų spartesni nei „Wi-Fi 5“.

 

5.1 Erdvinio garso išvestis

Naudodami visus būtinus prievadus tikram 5.1 erdviniam garsui, suteikite mėgstamiems filmams, laidoms ar muzikai niuansų, įtraukiančią garso kokybę, tiesiog prijungę erdvinio garso garsiakalbių sąranką.

 

DTS ausinės: X technologija

Ši technologija, skleisdama autentišką, erdviniu požiūriu tikslų 3D garsą per bet kokias ausines ar ausines, suteikia žaidimams, filmams ir muzikai gylį ir panardinimą, kad būtų užtikrinta geriausia pramoga.

 

„SuperSpeed ​​USB Type-C® 10Gbps“ signalo perdavimo sparta

Prijunkite išorinę saugyklą naudodami šį „SuperSpeed ​​USB-C ™“ prievadą su 10 Gbps signalo perdavimo sparta. Ir tai yra grįžtama, todėl niekada nereikia jaudintis, kad prijungsite aukštyn kojomis.

 

„SuperSpeed ​​USB Type-C® 5Gbps“ signalų perdavimo sparta

Prijunkite išorinę saugyklą naudodami šį „SuperSpeed“ C tipo USB prievadą, kuriame yra 5 Gbps signalų perdavimo sparta. Ir tai yra grįžtama, todėl niekada nereikia jaudintis, kad prijungsite aukštyn kojomis.

 

„SuperSpeed“ A tipo USB 10Gbps signalų perdavimo sparta

Prijunkite išorinę atmintį naudodami šį „SuperSpeed“ A tipo USB prievadą su 10 Gbps signalų perdavimo sparta. „SuperSpeed“ A tipo USB 5Gbps signalų perdavimo sparta Prijunkite išorinę atmintį naudodami šį „SuperSpeed“ A tipo USB prievadą, kuriame yra 5Gbps signalų perdavimo sparta.

 

HP QuickDrop

Belaidžiu būdu perkelkite nuotraukas, vaizdo įrašus, dokumentus ir dar daugiau iš kompiuterio į mobilųjį įrenginį.

 

„OMEN“ žaidimų centras
Lengvai naudojamoje sąsajoje perpildykite procesorių ir RAM, pritaikykite važiuoklės apšvietimą ir optimizuokite tinklo ryšį.


„OMEN Light Studio“
Valdykite visų prijungtų ir palaikomų įrenginių RGB apšvietimo efektus naudodami vieną programą. „OMEN Light Studio“ leidžia lengvai pritaikyti apšvietimo parinktis naudojant įvairius efektus, tokius kaip aplinkos, bangos, interaktyvus ir dar daugiau.

Konkrečios nuorodos

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.

Susiję produktai

16 kiti produktai toje pačioje kategorijoje

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atstatyti slaptažodį